Главная » 2020 » Январь » 22 » "Живий ланцюг" єдності
"Живий ланцюг" єдності

Сьогодні, 22 січня, наша країна відзначає  День Соборності.

Саме у цей день, 1919 року, був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, засвідчений Універсалом про обʼєднання : «…Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна. Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна республіка. Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу.»

Офіційно День Соборності у незалежній Україні стали відзначати у 1999р. Наприкінці 2000-х  українці почали відроджувати традицію створення «живих ланцюгів», що символізують єдність українського народу.

Цього року, як зазвичай, наша школа долучилась до цієї традиції. Через усі поверхи школи учні та вчителі утворили «живий ланцюг», узявшись за руки.  Тому що ми всі – одна велика дружна родина, і в єдності – наша сила!

Категория: Школьные мероприятия | Просмотров: 68 | Добавил: school35 | Рейтинг: 0.0/0