Николаевская общеобразовательная школа I-III ступеней № 35

 

#
Главная » 2016 » Апрель » 14 » Объявляется набор в 1- е классы на 2016-2017 уч.г.!
09:25
Объявляется набор в 1- е классы на 2016-2017 уч.г.!

Загальні правила для початкової школи ЗОШ № 35

 1.  Школа є російськомовною, за бажанням батьків всі предмети викладаються російською мовою.
 2.  Як правило, школа обслуговує учнів, які мешкають  у мікрорайоні закріпленому за  навчальним закладом.(У разі розформування класу, учням, які прийняті до школи з інших мікрорайонів, у першу чергу пропонується перейти до школи  за місцем проживання)
 3. Учні І,ІІ класів навчаються у першу зміну, учні ІІІ, ІV класів у підзміну з 12.30.
 4.  Носіння форми під час навчально-виховного процесу є обов’язковим. Єдина форма одягу для учнів початкової школи темного кольору. *
 5.   Для занять фізкультурою необхідно мати два спортивні костюми, кросівки або кеди (спортивні заняття у І і ІV навчальних чвертях проводяться на свіжому повітрі). Учень обов’язково є присутнім на заняттях, але може не займатися у випадку наявності медичної довідки.

6.        Учні приходять до школи о 8.15. Навчальні заняття починаються о 8.30. 15 хвилин відводяться учневі на підготовку до І уроку. Запізнення на уроки не допускаються (у першому класі уроки становлять 35хв. і запізнення учнів відбирають у всього класу 5-7 хв. навчального часу!)

7.        Використання мобільних телефонів усіма  учасниками  навчально-виховного   процесу   під   час   проведення навчальних занять   дозволяється користуватися лише під час перерв та в екстрених випадках під час уроків.

 1.   Протягом І чверті батькам першого класу дозволяється заходити в клас для допомоги дитині у підготовці до І уроку. Після закінчення уроків вчитель організовано виводить учнів з класу та передає їх батькам, які чекають своїх дітей перед школою (при несприятливих погодних умовах батькам дозволяється знаходитися у вестибулі  школи, але не біля класу). Починаючи з ІІ чверті, після закінчення адаптаційного періоду, учні самостійно проходять до своїх класних кімнат.
 2.   Для спілкування батьків з вчителем існує «батьківський день» - п’ятниця.  Кожної п’ятниці, після уроків Ви можете вирішити будь-які питання зі своїм класним керівником або вчителем-предметником. Відволікання вчителя перед початком першого уроку забороняється (вчителю надається 15хв. до початку занять для підготовки до уроків). Якщо у Вас з’явилась необхідність терміново зустрітися з вашим класним керівником, або вчителем-предметником, Ви можете звернутися до чергового охоронця, чергового вчителя або чергового адміністратора і Вам буде надана така можливість.
 3.   З метою попередження терактів у школі,  забезпечення безпечних  умов навчання дітей, збереження життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу, відвідувати  навчальний заклад під час навчальних занять батькам учнів та стороннім особам категорично заборонено.          
 4.   Відсутність учня до двох днів у школі дозволяється тільки з поважних причин, що підтверджується запискою від батьків класному керівнику. Після пропуску навчальних занять більше двох днів, учень до занять допускається тільки при наявності медичної довідки про стан його здоров’я. Батьки повинні проінформувати кл. керівника про причину відсутності дитини на заняттях у той день, коли дитина не прийшла до школи.
 5.   Якщо з дитиною стався нещасний випадок, батьки зобов’язані негайно повідомити про це класного керівника або адміністрацію школи.
 6.   Батьки повинні виконувати всі законні вимоги та рішення Батьківського комітету закладу, батьківського комітету класу або  рішення загаль них зборів батьків.  Всі питання вирішуються на демократичній основі більшістю голосів.
 7.   Для вирішення будь-яких питань батьки звертаються спочатку до класного керівника. У разі неможливості вирішити питання  кл. керівником, звертаються до заступника директора, чергового адміністратора, директора школи, міського управління освіти.
 8.   Питання про зарахування  дитини до групи продовженого дня вирішується на підставі заяви на ім’я директора, довідок з місця роботи батька та матері, у порядку надання заяв від батьків (заяву та довідки бажано надавати разом із заявою про зарахування до школи).
 9.   Батьки несуть особисту відповідальність за збереження та стан виданих школою навчальних підручників (втрата або пошкодження підручника компенсується його ринковою ціною або заміною на такий самий підручник. Дане питання вирішує бібліотекар навчального закладу).
 10.   Питання пошкодження учнями шкільного майна (навмисного чи ненавмисного) вирішуються відповідно до чинного законодавства.
 11.   Учень повинен безумовно виконувати правила для учнів навчального закладу (правила додаються). 

*Комплект шкільної форми для хлопчиків: Костюм, що складається з однобортного або двобортного піджака та штанів. Костюм літній, що складається з довгих штанів або шортів, жилета, сорочки з довгими або короткими рукавами.

Комплект шкільної форми для дівчаток:Костюм, що складається з однобортного або двобортного жакета та спідниці, штанів  або сарафана. Костюм літній, що складається із сукні, спідниці, сарафана або  блузи. 

 

 

Загальні правила ЗОШ № 35 для 5-11 класів

 1.  Школа є російськомовною, за бажанням батьків всі предмети викладаються російською мовою.
 2.  Як правило, школа обслуговує тільки учнів, які мешкають  у мікрорайоні закріпленому за  навчальним закладом.(У разі розформування класу у першу чергу перейти до школи  за місцем проживання пропонується учням, які прийняті до школи з інших мікрорайонів)
 3.  Носіння форми під час навчально-виховного процесу є обов’язковим. Єдина форма одягу для учнів  І- VІІІ кл. школи темного кольору. *
 4.   Для занять фізкультурою необхідно мати два спортивні костюми (літо, зима), або форму військового зразку(Х-ХІ кл.),  кросівки або кеди (спортивні заняття у І і ІV навчальних чвертях проводяться на свіжому повітрі). Учень обов’язково є присутнім на заняттях, але може не займатися у випадку наявності медичної довідки.

5.                Учні приходять до школи о 8.15. Навчальні заняття починаються о 8.30. 15 хвилин відводяться учневі на ранкову зарядку та підготовку до І уроку. Запізнення на уроки не допускаються.

6.                Використання мобільних телефонів усіма  учасниками  навчально-виховного   процесу   під   час   проведення навчальних занять дозволяється лише  під час перерв та в екстрених випадках під час уроків.

 1.   Для спілкування батьків з вчителем існує «батьківський день» - п’ятниця.  Кожної п’ятниці, після уроків Ви можете вирішити будь-які питання зі своїм класним керівником або вчителем-предметником. Відволікання вчителя перед початком першого уроку забороняється (вчителю надається 20хв. до початку занять для підготовки до уроків). Якщо у Вас з’явилась необхідність терміново зустрітися з вашим класним керівником, або вчителем-предметником, Ви можете звернутися до чергового охоронця, чергового вчителя або чергового адміністратора і Вам буде надана така можливість.
 2.   З метою попередження терактів у школі,  забезпечення безпечних  умов навчання дітей, збереження життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу, відвідувати  навчальний заклад під час навчальних занять батькам учнів та стороннім особам категорично заборонено.          
 3.   Відсутність учня до двох днів у школі дозволяється тільки з поважних причин, що підтверджується запискою від батьків класному керівнику. Після пропуску навчальних занять більше двох днів, учень до занять допускається тільки при наявності медичної довідки про стан його здоров’я. Батьки повинні проінформувати кл. керівника про причину відсутності дитини на заняттях у той день, коли дитина не прийшла до школи.
 4.   Якщо з дитиною стався нещасний випадок, батьки зобов’язані негайно повідомити про це класного керівника або адміністрацію школи.
 5.   Батьки повинні виконувати всі законні вимоги та рішення Батьківського комітету закладу, батьківського комітету класу або  рішення загальних зборів закладу.  Всі питання вирішуються на демократичній основі більшістю голосів.
 6.   Для вирішення будь-яких питань батьки звертаються спочатку до класного керівника. У разі неможливості вирішити питання  кл. керівником, звертаються до заступника директора, чергового адміністратора, директора школи, міського управління освіти.
 7.   Батьки несуть особисту відповідальність за збереження та стан виданих школою навчальних підручників (втрата або пошкодження підручника компенсується його ринковою ціною або заміною на такий самий підручник. Дане питання вирішує бібліотекар навчального закладу).
 8.   Питання пошкодження учнями шкільного майна (навмисного чи ненавмисного) вирішуються відповідно до чинного законодавства.
 9.   Учень повинен безумовно виконувати правила для учнів навчального закладу (правила додаються). 

*Комплект шкільної форми для хлопчиків І - ІХ кл.: Костюм, що складається з однобортного або двобортного піджака та штанів. Костюм літній, що складається з довгих штанів, жилета, сорочки з довгими або короткими рукавами. + для Х-ХІ кл. комплект форми військового зразку (використовується на уроках  фізичної культури, "Захисту Вітчизни " та  військово – польових збрах). 

Комплект шкільної форми для дівчаток:Костюм, що складається з однобортного або двобортного жакета та спідниці, штанів  або сарафана. Костюм літній, що складається із сукні, спідниці, сарафана або  блузи. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Правила поведінки для учнів ЗОШ № 35

 1. Учні зобов 'язані приходити до школи охайними,  з скоромною зачіскою у  випрасуваному одязі встановленої форми, в начищеному взутті.

2. На уроки фізкультури та заняття спортивних секцій учні приходять в спортивній формі.

3. На суботники, прибирання школи та інші справи слід приходити в робочому одязі.

4. Всі учні  являються в школу без запізнень за  10 - 15 хв. до початку уроків.

5. Категорично  забороняється   приносити   в   школу     сторонні   предмети,   які   не   мають відношення до занять.

6. Учням не дозволяється ходити в приміщенні школи в верхньому одязі та в головних уборах.

7. По дзвінку учні повинні негайно зайняти свої місця за партами і приготувати все необхідне до уроку.

8. Чергові повинні приготувати класне приміщення   до   уроку, повідомити вчителя про відсутніх учнів.

9. Учні повинні пам'ятати, що учитель розпочинає урок тільки при абсолютній чистоті в класі, при наявності всього необхідного для навчальної роботи .

10. Кожний учень відповідає за чистоту, порядок і цілість свого робочого місця в класі, в кабінеті, майстерні.

11. При вході учителя або старших, учні повинні встати, вітаючи їх.

12. На парті не повинно бути нічого зайвого.

13. Підручники та зошити можуть бути відкритими тільки з дозволу вчителя.

14. Під час уроку учні повинні сидіти спокійно, уважно слухати пояснення вчителя та відповіді товаришів, не розмовляти і не займатися  сторонніми справами.

15. При виклику для відповіді учень повинен вийти з щоденником до дошки. При відповіді учень повинен говорити не поспішаючи, голосно, чітко,  стояти спокійно.

16. Учні, які бажають запитати щось у вчителя, повинні підняти руку, після дозволу вчителя встати і задати питання. При бажанні відповісти на питання звернене до класу, також потрібно підняти руку.

17. Учням категорично забороняється підказувати, виправляти відповіді товаришів без дозволу вчителя.

18. Дзвінок з уроку дається для вчителя.

19. На перерві, з дозволу вчителя, учні повинні спокійно залишити   клас для його провітрювання. 

20. Учні, окрім чергових, під час перерви знаходяться в коридорі.

21. Порушники дисципліни відправляються до директора школи або чергового адміністратора. Цим учням забороняється під час уроків знаходитись в коридорах.

22. Учні зобов'язані брати участь в усіх позакласних загальношкільних заходах встановлених планом роботи навчального закладу.

23. Вхід  в  учительську,  в  кабінет директора або  його заступників без дозволу вчителів забороняється.

24. Всі учні повинні берегти шкільне майно, дбайливо відноситись до своїх речей і речей товаришів.

25. У випадку псування майна з вини учня, його поновлення або ремонт проводиться самими учнями або за рахунок коштів їх батьків.

26. Всі учні повинні берегти підручники. На кожній книзі повинна бути обкладинка. Категорично забороняється   виривати або загинати сторінки, робити у книзі помітки або малюнки.

27. Зошити повинні бути чистими, охайно підписаними, з полями. Учні повинні виконувати всі роботи чітким і розбірливим почерком. Забороняється виривати   аркуші   із   зошита,   або   починати   новий   зошит,   якщо   старий   не   закінчився.

28. Записи   у щоденнику учні повинні вести грамотно і охайно. В кінці тижня учні зобов'язані здавати   щоденник  на перевірку класному керівнику та на підпис батькам.

29 Користуватися мобільними телефонами під час проведення навчальних занять  дозволяється    лише на перервах та в екстрених випадках на уроках .

 

 

 

 

 

 

 

  

Правила пользования учебниками:

- бережно относиться к учебникам, полученными из фонда библиотеки (не делать в них пометок, подчеркиваний, не вырывать, не загибать страниц);

- возвращать в библиотеку книги в строго установленные сроки;

- при получении учебника ученик должен просмотреть его и в случае обнаружения дефектов сообщить об этом библиотекарю;

- ученик (читатель) обязан расписаться в читательском формуляре за каждое полученное издание (кроме 1-2 классов);

- умышленная порча и хищение учебников из библиотеки предусматривает уголовную ответственность, либо компенсацию ущерба в денежном выражении;

- за утрату несовершеннолетними учебников из библиотечных фондов или причинение им невосполнимого вреда ответственность невосполнимого вреда несут родители;

- обмен учебников производится по графику работы, установленному библиотекой;

- при выбытии из школы ученик обязан вернуть в библиотеку числящиеся за ними учебники и др. книги, издания;

- при нарушении сроков пользования учебниками и др. документами без уважительных причин к читателям могут быть применены административные санкции (как правило - лишение права пользования библиотекой);

- выбывающим учащимся личное дело выдается только после возвращения учебников и книг, взятых в библиотеке.

- при утрате или неумышленной порче учебника (книги) читатель обязан заменить его таким же учебником (книгой) либо его копией или изданиями, признанными библиотекой равноценными.

При невозможности замены :

- возместить реальную рыночную стоимость изданий. Стоимость утраченных, испорченных учебников определяется библиотечным работником по ценам, указанным в учетных документах библиотеки, с применением коэффициентов по переоценке библ.фондов;

 

Просмотров: 254 | Добавил: school35 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
 : 

             

               


                 

< a href="http://school35mk.at.ua/blog/"> Я маю право
Оцените мой сайт
Всего ответов: 39
я маю право
Я маю право
 : 

             

               


                 
Управління освіти Миколаївської міської ради
МОИППО
Миколаївський науково-методичний центр
Текст ссылки
наши партнёры
Сайты наших учителей
Рыбаченко Григорий Дмитриевич
Кирильчук Лариса Володимирівна
Кафедра Физического воспитания
Курчин Андрей Анатольевич
Управління освіти Миколаївської міської ради
МОИППО
Миколаївський науково-методичний центр
Текст ссылки
наши партнёры
Новое на форуме
Вот здесь много статей про заработок в интернете, SEO, SMM.
А вот это - социальная сеть для блоггеров и вебмастеров.
Также есть сайт, где можно смотреть фильмы онлайн без регистрации.
Также можете посетитьь автомобильный портал и .
популярный автомобильный блог с обзорами авто.
Уделите также внимание шаблонам для вордпресс , которые можно скачать бесплатно и на любую тематику.