Главная » 2017 » Декабрь » 14 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

З 6 по 10 листопада в Миколаївській загальноосвітній школі №35 проходив Тиждень української мови і літератури, присвячений Дню української писемності і мови та на вшанування памʼяті преподобного Нестора Літописця.

В ході тижня відбулись шкільні конкурси, вікторини, турніри, бібліотечні уроки, випуск літературного журналу, галерея стіннівок. І, звичайно, наше натхнення не обмежувалось межами лише школи. Наші учні взяли участь у турнірі «Що? Де? Коли?» до Дня Української писемності та мистецькому конкурсі «Калиновий цвіт», організованими БДЮТ Заводського району. До Всеукраїнської акції «ХVII Диктант національної єдності» залучились учні випускних класів та усі бажаючі.

І хоча в нашій школі викладання ведеться російською мовою, ми всі є українці, любимо Україну і пишаємося нею.

Тому тиждень відзначився загальношкільною акцією «Вишиванка – символ Батьківщини». Надзвичайно святково і небуденно виглядали учні і вчителі в таких близьких нашому серці вишиваних сорочках.

Традиційною стала акція «Спілкуймося українською!», в рамках якої навіть неформальне спілкування проходило виключно державною мовою.

А на завершення святкування – літературно-музична композиція «Доторкнутися до вічного – збагатитися духовно».

Категория: Школьные мероприятия | Просмотров: 78 | Добавил: school35 | Рейтинг: 0.0/0

< a href="http://school35mk.at.ua/blog/"> Я маю право
я маю право