Николаевская общеобразовательная школа I-III ступеней № 35

 

#
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Администрация » Уважаемы родители » Загальні правила для початкової школи ЗОШ № 35
Загальні правила для початкової школи ЗОШ № 35
school35Дата: Четверг, 14.04.2016, 18:40 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Администратор сайта
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Загальні правила для початкової школи ЗОШ № 35.
1.Відповідно до чинного законодавства та за бажанням батьків більшість предметів викладаються російською мовою.
2. Як правило, школа обслуговує учнів, які мешкають  у мікрорайоні закріпленому за  навчальним закладом.(У разі розформування класу, учням, які прийняті до школи з інших мікрорайонів, у першу чергу пропонується перейти до школи  за місцем проживання)
3. Учні І,ІІ класів навчаються у першу зміну, учні ІІІ, ІV класів у підзміну з 12.30.
4. Носіння форми під час навчально-виховногопроцесу є обов’язковим. Єдина форма одягу для учнів початкової школи темного кольору. *
5. Для занять фізкультурою необхідно мати два спортивні костюми, кросівки або кеди (спортивні заняття у І і ІVнавчальних чвертях проводяться на свіжому повітрі). Учень обов’язково є присутнім на заняттях, але може не займатися у випадку наявності медичної довідки.
6. Учні приходять до школи о 8.15. Навчальні заняття починаються о 8.30., 15 хвилин відводяться учневі на підготовку до І уроку. Запізнення на уроки не допускаються (у першому класі уроки становлять 35 хв. і запізнення учнів відбирають у всього класу 5-7 хв. навчального часу!)
7. Використання мобільних телефонів усіма  учасниками  навчально-виховного   процесу  під   час   проведення навчальних занять дозволяється  лише під час перерв та в екстрених випадках під час уроків.
8. Протягом І чверті батькам першого класу дозволяється заходити в клас для допомоги дитині упідготовці до І уроку. Після закінчення уроків вчитель організовано виводить учнів з класу та передає їх батькам, які чекають своїх дітей перед школою (при несприятливих погодних умовах батькам дозволяється знаходитися у вестибулі школи, але не біля класу). Починаючи з ІІ чверті, після закінчення адаптаційного періоду, учні самостійно проходять до своїх класних кімнат.
9. Для спілкування батьків з вчителем існує «батьківський день» - п’ятниця.  Кожної
п’ятниці, після уроків Ви можете вирішити будь-які питання зі своїм класним керівником або вчителем-предметником. Відволікання вчителя перед початком першого уроку забороняється (вчителю надається 15хв. до початку занять для підготовки до уроків). Якщо у Вас з’явилась необхідність терміново зустрітися з вашим класним керівником, або вчителем-предметником, Ви можете звернутися до чергового охоронця, чергового вчителя або чергового адміністратора і Вам буде надана така можливість.

10. З метою попередження терактів у школі,  забезпечення безпечних  умов навчання дітей, збереження життя таздоров’я учасників навчально-виховного процесу,  відвідувати  навчальний закладпід час навчальних занять батькам учнів та стороннім особам категорично заборонено.
11.   Відсутність учня до двох днів у школі дозволяється тільки з поважних причин, що підтверджується запискою від батьків класному керівнику. Після пропуску навчальних занять
більше двох днів, учень до занять допускається тільки при наявності медичної довідки про стан його здоров’я. Батьки повинні проінформувати кл. керівника про причину відсутності дитини на заняттях у той день, коли дитина не прийшла до школи.
12.   Якщо з дитиною стався нещасний випадок, батьки зобов’язані негайно повідомити про це класного керівника або адміністрацію школи.
13.   Батьки повинні виконувати всі законні вимоги та рішення Батьківського комітету закладу, батьківського комітету класу або  рішення загальних зборів батьків.  Всі питання вирішуються на демократичній основі більшістю голосів.
14. Для вирішення будь-яких питань батьки звертаються спочатку до класного керівника. У разі неможливості вирішити питання  кл.керівником, звертаються до заступника директора, чергового адміністратора, директора школи, міського управління освіти.
15 Питання про зарахування  дитини до групи продовженого дня вирішується на підставі заяви на ім’я директора, довідок з місця роботи батька та матері, у порядку надання заяв від батьків (заяву та довідки бажано надавати разом із заявою про зарахування до школи).
16. Батьки несутьособисту відповідальність за збереження та стан виданих школою навчальних підручників (втрата або пошкодження підручника компенсується його ринковою ціною або заміною на такий самий підручник. Дане питання вирішує бібліотекар навчального закладу).
17. Питанняпошкодження учнями шкільного майна (навмисного чи ненавмисного) вирішуються
відповідно до чинного законодавства.
18. Учень повиненбезумовно виконувати правила для учнів навчального закладу (правила додаються).
*Комплект шкільноїформи для хлопчиків:  Костюм, що складається з однобортного абодвобортного піджака та штанів. Костюм літній, що складається з довгих штанів або шортів, жилета, сорочки з довгими або короткими рукавами.
Комплект шкільної форми для дівчаток: Костюм, що складаєтьсяз однобортного або двобортного жакета та спідниці, штанів  або сарафана. Костюм літній, що складається
із сукні, спідниці, сарафана або
блузи.
 
Форум » Администрация » Уважаемы родители » Загальні правила для початкової школи ЗОШ № 35
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Код безопасности:

Вот здесь много статей про заработок в интернете, SEO, SMM.
А вот это - социальная сеть для блоггеров и вебмастеров.
Также есть сайт, где можно смотреть фильмы онлайн без регистрации.
Также можете посетитьь автомобильный портал и .
популярный автомобильный блог с обзорами авто.
Уделите также внимание шаблонам для вордпресс , которые можно скачать бесплатно и на любую тематику.